YAGOOBLE.COM

Een zoekmachine voor Kunstbus

De lexicons Kunstbus en Muziekbus zijn grote verzamelingen artikelen over kunst, muziek, cultuur en design.
(de)selecteer verwante onderwerpen: kabinet-rutte ii kabinet-rutte i henk kamp wouter bos 2017 dijsselbloem 2015 2012 regering - huidige tweede kabinet rutte kabinet - huidige kabinet 2e kabinet rutte rutte ii bewindslieden - huidige rutte 2 2014 2016 2013 ministers - huidig kabinet europese commissie europese unie europees parlement raad eu-lidstaten lidstaten cda raad van europa europese investeringsbank cultuur regionaal beleid europa 2020-strategie milieubeleid leven lang leren commissie-juncker horizon 2020 eu 2020-strategie erasmus gemeenschappelijk landbouwbeleid derde landen comenius : deselecteer alle suggesties
  Resultaten 1 - 24 van 403 voor - 2013 - in 0.0386459827423096 seconden.
Kabinet-Rutte II (2012 - )
Dit kabinet werd door VVD en PvdA gevormd na de verkiezingen van 12 september 2012. Het kabinet bestaat uit 7 ministers van de VVD en 6 ministers van d … ... 21 (28%) bijzonderheden financieel-economisch in februari 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           

Troonrede 2013 (volledige tekst)

In de integrale tekst van de troonrede 2013 is door de redactie structuur aangebracht, zodat u snel tussen de onderdelen kunt navigeren. ... 2013 - (bron: Parlement & Politiek)
                                                                                                                                           
Subsidies van de Europese Unie 2014-2020
Een aanzienlijk deel van de uitgaven van de Europese Unie is bestemd voor subsidieregelingen, fondsen en andere financieringsmogelijkheden voor onder meer bedrijven, overheden en onderzoekers. Deze zijn bedoeld om de doelstellingen te realiseren die zijn vastgesteld voor de verschillende beleidsterreinen van de EU. ... over de meeste financieringsmogelijkheden is in de loop van 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
leden Raad van State 1862-heden
... 2005-09-01 2016-05-01 59 jaar schuyt, dr.mr. c.j.m. 2005-01-01 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Jaarlijks wetgevings- en werkprogramma Europese Commissie
Dit werkprogramma is een concreet actieplan voor wetgevings- en beleidsinitiatieven die de Europese Commissie het volgende jaar gerealiseerd wil hebben. Voor elk initiatief worden ook de beoogde resultaten opgesomd. ... 2016 werkprogramma 2015 werkprogramma 2014 werkprogramma 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Beleid uitbreiding Europese Unie
Sinds de oprichting van de Europese Unie zijn geleidelijk aan steeds meer landen tot de Unie toegetreden. De Europese Commissie noemt als belangrijk voordeel van de uitbreiding van de EU de mogelijkheid om vrede, democratie, welvaart en stabiliteit in Europa te verspreiden. ... 2004 nog niet klaar om toe te treden. kroatie werd op 1 juli 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           

Parlementaire enquête Fyra (2013-2016)

Op 28 oktober 2015 heeft de parlementaire enquêtecommissie een vernietigend rapport ('De reiziger in de kou') uitgebracht over het vervoer over de HSL-Zuid. Er was sprake van een aaneenschakeling van fouten bij NS, kabinet en het toezicht. ... enquete fyra ( 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
J. (Jiri) Rusnok
Jiri Rusnok (1960) was van 10 juli 2013 tot 17 januari 2014 minister-president van Tsjechië. Hij leidde een interim-kabinet. Rusnok is een voormalige sociaaldemocraat. Hij was eerder minister van Financiën en van Industrie en Handel en vakbondsbestuurder. ... (jiri) rusnok - hoofdinhoud jiri rusnok (1960) was van 10 juli 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Toetreding Kroatië tot de Europese Unie
Kroatië is op 1 juli 2013 de achtentwintigste lidstaat van de EU geworden. Het land was sinds juni 2004 kandidaat-lidstaat van de Europese Unie. In oktober 2005 werden de onderhandelingen met het land geopend. ... tot de europese unie - hoofdinhoud kroatie is op 1 juli 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
H.C.M. (Henk) Krol
Henk Krol (1950) is sinds 31 december 2014 lid van de Tweede Kamerfractie van 50PLUS. Eerder was hij dat van 20 september 2012 tot 4 oktober 2013. Hij is politiek leider van 50PLUS. De heer Krol was oprichter en hoofdredacteur van 'De Gay Krant' en een bekend voorvechter van homorechten. ... 50plus. eerder was hij dat van 20 september 2012 tot 4 oktober 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Prof.Dr. K. (Kim) Putters
Kim Putters (1973) is vanaf 15 juni 2013 directeur van het Sociaal en Cultureel Planbureau. Hij was van 11 juni 2003 tot 15 juni 2013 Eerste Kamerlid voor de PvdA. De heer Putters was universitair docent aan de Tilburgse School voor Politiek en Bestuur en bestuurskundige bij het Instituut Beleid en Management Gezondheidszorg van de Erasmus Universiteit Rotterdam en is sinds december 2008 is hij in Rotterdam hoogleraar management van instellingen in de gezondheidszorg. ... putters - hoofdinhoud kim putters (1973) is vanaf 15 juni 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Dr. E. (Emily) O'Reilly LLD
Emily O'Reilly (1957) is sinds 1 oktober 2013 Europees Ombudsman. Zij begon haar loopbaan als journaliste en werkte later ook bij de Ierse staatsomroep. Zij schreef verdere enkele boeken. In 2003 werd zij Nationaal Ombudsman van Ierland. ... lld - hoofdinhoud emily o'reilly (1957) is sinds 1 oktober 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Ir. J.R.V.A. (Jeroen) Dijsselbloem
Jeroen Dijsselbloem (1966) is sinds 5 november 2012 minister van Financiën in het kabinet-Rutte II. Op 21 januari 2013 werd hij tevens voorzitter van de eurogroep. Sinds 23 maart 2017 is hij Tweede Kamerlid voor de PvdA. ... minister van financien in het kabinet-rutte ii. op 21 januari 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Dr. A.H. (Anne) Flierman
Anne Flierman (1955) is sinds 16 juni 2009 lid van de Eerste Kamerfractie van het CDA. Hij is sinds 2013 voorzitter van de Nederlands-Vlaamse Accreditatie Organisatie. In 2005-2013 was hij voorzitter van het College van Bestuur van de Universiteit Twente. ... 2009 lid van de eerste kamerfractie van het cda. hij is sinds 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Drs. J. (Johan) Houwers
Johan Houwers (1957) was van 25 maart 2015 tot 23 maart 2017 onafhankelijk liberaal Tweede Kamerlid. Hij was van 26 oktober 2010 tot 20 september 2012 en van 8 november 2012 tot 23 juli 2013 Tweede Kamerlid voor de VVD. ... 2010 tot 20 september 2012 en van 8 november 2012 tot 23 juli 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
H.K.H. prinses Beatrix, prinses van Oranje-Nassau, prinses van Lippe-Biesterfeld, enz., enz., enz.
Prinses Beatrix was tot zij op 30 april 2013 abdiceerde ten gunste van haar zoon Willem-Alexander koningin. Als zodanig trad zij op 30 april 1980 aan. Prinses Beatrix is de oudste dochter van koningin Juliana en prins Bernhard. ... enz. - hoofdinhoud prinses beatrix was tot zij op 30 april 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
H.K.H. prinses Amalia (prinses van Oranje), prinses van Oranje, prinses der Nederlanden, prinses van Oranje-Nassau
Prinses Catharina-Amalia, de Prinses van Oranje, is de op 7 december 2003 geboren oudste dochter van koning Willem-Alexander en koningin Máxima. Sinds haar vader op 30 april 2013 koning werd, is zij de eerste in de lijn van troonopvolging. ... en koningin maxima. sinds haar vader op 30 april 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
X. (Xavier) Bettel
Xavier Bettel (1973) is sinds 4 december 2013 minister-president van Luxemburg. Hij werd in 2011 leider van de Luxemburgse liberalen (Democratische Partij). Xavier Bettel was lange tijd advocaat en werd als 26-jarige in 1999 parlementslid. ... bettel - hoofdinhoud xavier bettel (1973) is sinds 4 december 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Drs. K.M.H. (Karla) Peijs
Karla Peijs (1944) was van 1 maart 2007 tot 1 maart 2013 Commissaris van de Koningin in Zeeland. Van 27 mei 2003 tot 22 februari 2007 was zij minister van Verkeer en Waterstaat in de kabinetten-Balkenende II en III. ... karla peijs (1944) was van 1 maart 2007 tot 1 maart 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Prof.Dr. P. (Paul) Schnabel
Paul Schnabel (1948) is sinds 9 juni 2015 Eerste Kamerlid voor D66. Hij was in 1998-2013 directeur van het Sociaal en Cultureel Planbureau. De heer Schnabel is universiteitshoogleraar in Utrecht en lid van diverse adviescommissies. ... is sinds 9 juni 2015 eerste kamerlid voor d66. hij was in 1998- 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Drs. N.P.M. (Norbert) Klein
Norbert Klein (1956) was van 20 september 2012 tot 23 maart 2017 lid van de Tweede Kamer. Vanaf 3 juni 2014 vormde hij een eenmansfractie. Eerder was hij, sinds 7 oktober 2013, fractievoorzitter van 50PLUS. ... vormde hij een eenmansfractie. eerder was hij, sinds 7 oktober 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Dr. J. (Joseph) Muscat
Joseph Muscat (1974) is sinds 11 maart 2013 premier van Malta. Hij is sinds 2008 leider van de sociaaldemocratische Labour Party. Muscat was eerder journalist bij de partijzender (radio en tv) en de partijwebsite. ... muscat - hoofdinhoud joseph muscat (1974) is sinds 11 maart 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
Mr. A. (Ankie) Broekers-Knol
Ankie Broekers-Knol (1946) is sinds 2 juli 2013 voorzitter van de Eerste Kamer. Vanaf 2 oktober 2001 maakt zij deel uit van de VVD-Eerste Kamerfractie. In 1988-1992 maakte zij als secretaris deel uit van het faculteitsbestuur van de Juridische faculteit van de Universiteit Leiden. ... - hoofdinhoud ankie broekers-knol (1946) is sinds 2 juli 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
N. (Neven) Mimica MSc
Neven Mimica (1953) is sinds 1 juli 2013 lid van de Europese Commissie namens Kroatië. In de op 1 november 2014 aangetreden Commissie-Juncker heeft hij de portefeuille ontwikkelingssamenwerking. In de Commissie-Barroso II was hij belast met consumentenbeleid. ... mimica msc - hoofdinhoud neven mimica (1953) is sinds 1 juli 2013 - (bron: Parlement & Politiek)

                                                                                                                                           
 


Als u vragen heeft kunt u deze stellen op
kunstbus@gmail.com.

Pageviews: 10